Алюмінієвий дах: нова тенденція котеджного будівництва

Январь 24, 2021
монтаж мягкой кровли видео

У списку надійних і практичних покрівельних матеріалів алюмінієва покрівля по праву займає одне з перших місць. У статті розповідається про використання алюмінію в покрівельних роботах, про переваги і недоліки матеріалу. Ви дізнаєтеся, які різновиди дахів з алюмінію існують, познайомитеся з деякими тонкощами монтажу алюмінієвої конструкції.

Надежный и качественный монтаж алюминиевой кровли выполнять специалисты компании.

Про використання алюмінію

Хоча алюміній є найпоширенішим металом в земній корі, вперше він був отриманий тільки в 1825 році. Ще не були розроблені промислові способи отримання алюмінію, метал коштував дорожче золота; з нього виготовлялися ювелірні прикраси і брязкальця для королівських дітей. До середини минулого століття чудові властивості перетворили алюміній в основну сировину для авіаційної, а потім і авіакосмічній промисловості; не було забуто і народне господарство. Незважаючи на безсумнівний успіх, використання сріблястого металу як покрівельного матеріалу в нашій країні не набуло широкого поширення.

В європейських країнах алюмінієві даху прикрашають не тільки промислові і громадські будівлі. Завдяки репутації надійних і міцних конструкцій, їх із задоволенням вибирають і для приватних будівель. У країні ставлення до алюмінієвої покрівлі поступово починає змінюватися, і сьогодні вона все впевненіше закріплюється на ринку приватного житлового будівництва.

Переваги алюмінієвої даху

Познайомившись ближче з різними видами покрівельного покриття, замовники все частіше зупиняються на покрівлі з алюмінію. Вибору сприяють вражаючі властивості металу, в тому числі особливо цінуються такі якості:

Легкість. Один квадратний метр покрівельного алюмінію важить приблизно 2 кг (при товщині 0,7 мм).

Антикорозійна стійкість. Алюміній не взаємодіє з водою, тому іржа виключена. У звичайних умовах метал покривається оксидною плівкою, що захищає від кисневої корозії.

Пластичність. Властивість, яке високо цінується покрівельниками. Покрівельного покриття можна надавати будь-яку форму, для чого не потрібні спеціальні інструменти і особливі зусилля.

Дах, виготовлена з алюмінію, має наступні плюсами:

Довговічність. При товщині 0,7 мм алюмінієва конструкція прослужить вам мінімум 70 років.

Надійність форми покрівлі. Алюміній не деформується під впливом перепадів температур і сонячного випромінювання. Надійність більшою мірою визначається майстерністю виконавців.

Гарне співвідношення ціна / якість. Вартість квадратного метра алюмінієвого листа порівнянна з ціною хорошою оцинкованої сталі. Разом з тим, за експлуатаційними властивостями дах з алюмінію близька до цинк-титановим і мідним конструкціям.

Економність зведення. Мала вага алюмінієвих листів здешевлює роботу і полегшує монтаж.

Естетичний вигляд. Досягається завдяки гладкій поверхні і корозійної стійкості.

Майстри-покрівельники відзначають наступні позитивні якості:

Надійність конструкції. Основний спосіб з'єднання алюмінієвих листів - фальцевий, що відноситься до одних з найбільш міцних і довговічних.

Простота обробки. Властивість, яке визначається пластичністю, дозволяє звести дах будь-якої складності.

Дизайнерські можливості. Покрівельний алюміній покривається захисно-декоративним шаром полімеру у великій колірній гамі. Ви зможете підібрати покрівлю для будь-якого архітектурного проекту.

Аксесуари. У продажу є широкий вибір добірних елементів і кріплення; додатково можна підібрати системи водостоків і снігозатримання з алюмінію.

Якість. Виготовлені на сучасному обладнанні алюмінієві картини (листи для фальцевой покрівлі) при експлуатації уникають появи волнистости і інших дефектів.

Рассказать о статье

Расскажите о нас