Чи можна бурити свердловину Навесні?

Декабрь 1, 2020

Ви часто задавали собі питання: "Чи можна бурити свердловину Навесні?".

Незважаючи на те, що весна це традиційна пора року для початку будівельних робіт на ділянках. Однак для буріння свердловини на воду цей сезон - не найкращий час.

Слід враховувати велику кількість чинників і завжди консультуватися у професіоналів. Серйозно підвищується рівень ґрунтових вод завдяки "Весняного паводку", що впливає на складність визначення рівня залягання основного водоносного пласта. Також зверніть увагу на те, що важка бурова техніка може нанести шкоду грунті і ослабленим грунтових дорогах на Вашій ділянці.

Перш ніж приступити до буріння свердловини на воду, працівники повинні забезпечити точне вертикальне положення направляючої щогли використовуваної бурової установки. Часто це зробити дуже нелегко через пливе і сирої землі.Іноді потрібно під колеса бурових укладати плити з бетону для забезпечення стійкості установки.

Мінусова температура і буріння свердловини на воду.

Мінусова температура не є величезною перешкодою для буріння свердловини, проте деякі відмінності для такої пори року в буровому процесі присутні.

Наприклад, однією з проблем для зимового буріння свердловин на воду за допомогою МГБУ (малогабаритних бурових установок) є мерзлость грунту. Для організації приямку, робочим необхідно розбивати промерзлу землю важким інструментом. Далі сам процес буріння відбувається звичайним чином, і сам шар завмерлого грунту вже не є основною перешкодою, все ж сам бурової процес являє серйозну незручність.

Буріння свердловини навесні - висновок.

З усього викладеного випливає наступний висновок. Свердловину на воду в Україні можна замовити на сайті https://bur-s.com/ та пробурити абсолютно в будь-який час року. Якщо планована свердловина буде мати глибину не більше 30-40 метрів і великогабаритна техніка не має можливості в'їхати на ділянку, то найвигідніше буде рішення виконати буріння свердловини в період з початку квітня до кінця листопада місяця використовуючи малогабаритну бурову техніку або МГБУ.

Всі основні питання, щодо того, «де і коли» краще виконувати буріння свердловини вирішуються легко. Просто потрібно ретельно розглянути всі можливі варіанти і проаналізувати переваги і недоліки будь-якого рішення.

Правильно облаштована свердловина буде основним фундаментом для автономного водопостачання і дозволить насолоджуватися власним якісною водою навіть в самому віддаленому від міст місці.

Рассказать о статье

Расскажите о нас