Який віскі краще: рейтинг недорогих сортів

Май 22, 2020
Жесткая кровля, монтаж

Віскі незмінно асоціюється у нас з дорожнечею, елітним суспільством і солідними чоловіками. Цей стереотип навіяний безліччю голлівудських фільмів і загальної недоступністю цього напою в нашій країні ще кілька років тому. Почасти це вірно, і в продажу можна часто побачити віскі, одна пляшка якого коштує, як цілий ящик іншого алкогольного напою. Проте, існує і безліч досить бюджетних сортів, які при відносно невисокій ціні мають гідною якістю.

Осуществляется скупка алкоголя в москвена выгодных условиях.

Купити недорогий віскі можна для повсякденного вжитку або великого свята, коли пригощати десятки гостей раритетними напоями просто марнотратство. Однак низька ціна не повинна позначатися на смакових якостях напою. Вибрати хороший віскі за високою ціною все-таки простіше. Більше шансів, що дорогий напій виявиться приємним на смак. А ось купити дешевий віскі НЕ тал легко, важливо звертати увагу на багато нюансів. Дізнаємося, який віскі краще з недорогих сортів.

Лідерами, на думку експертів і пересічних покупців, є такі напої з мас-маркету:

Johnnie Walker - неймовірно популярний віскі, щорічний тираж якого перевищує 100 мільйонів пляшок. Найвідомішими з них є «Red Label» - трохи різкуватий віскі, який ідеально підходить для приготування коктейлів, і «Black Label» - віскі з більш виразним, торф'яним смаком і ароматом, який можна з успіхом подавати в чистому вигляді. Багатий ароматичний букет, гармонійний смак і приємний післясмак дозволяють поставити цього сорту оцінку 8 з 10 балів.

Chivas Regal 12 YO - неперевершений лідер для багатьох шанувальників віскі. Незважаючи на цілком прийнятну вартість Чівас Рігал 12-річної витримки володіє воістину елітним смаком і ароматом. Високоякісна сировина і тривала витримка перетворюють цей напій в справжня окраса бару. Віскі Chivas Regal 12 YO доречний на будь-якому столі і підходить для будь-якого приводу. Загальна оцінка - 9 з 10-ти.

Whyte and Mackay - не самий відомий у нас віскі, але ж його ціна зовсім невелика. Напій володіє чудовими дегустаційними властивостями: м'яким смаком, делікатним ароматом і тривалим, що зігріває пряним присмаком. Споживачі виставили сорту високу оцінку в 8 балів з 10-ти.

Ballantine's 12 YO - витримується в бочках, де раніше визрівав американський бурбон, що надає напою особливий, вершково-медовий присмак. Родзинку сорту надає незвичайне післясмак з морськими, солоними нотами. Гармонійний смак, приємний аромат і такий оригінальний фініш дозволяють поставити напою високу оцінку 9,5 бала.

Як бачите, існує безліч сортів, які не відрізняються захмарною ціною, але при цьому змогли заслужити повагу експертів і звичайних любителів віскі. Спробуйте ці та інші різновиди, і складіть власний рейтинг кращих віскі, купити які можна недорого.

Рассказать о статье