Можливі приховані роботи під час заміни сантехніки

Декабрь 25, 2021
ремонт кровли, фото 5

Коли після ремонту оновлений санвузол виглядає гарним і мало різним за розмірами, важко припустити виконаний обсяг робіт – напевно, його знає лише виконавець. Насправді ж прихованих робіт може виявитися багато, це залежить від обставин.

Гарантируем качественный ремонт офисов в Киеве в короткий срок.

Так, заміна труб має на увазі нові з'єднання, різьбові або зварювання. Важливо не помилитися з діаметром та матеріалом, надійно з'єднати – інакше незабаром доведеться влаштовувати новий ремонт. А вибір комплектуючих у продажу величезний – і за якістю, і за розмірами.

Для абсолютно не знають технічних питаннях може знадобитися як грунтовна консультація, а й супровід фахівця під час закупівлі всього необхідного. І потім ще доведеться наймати майстрів, щоби всю роботу зробили.

Найпростіша і найшвидша заміна унітазу - коли модель ідентична, а основа не вмурована в підлогу або стіну: кріплення відгвинчують, ставлять на місце нову сантехніку і пригвинчують все назад, підключають злив і відкривають кран водопостачання. Незрівнянно більше часу і праці піде на прокладку нових труб (особливо зі зведенням фальшстінки), заливку стяжки після виламування вмурованого унітазу та очікування на її висихання. А потім ще плитку укладати.

Більше відмінностей – більше роботи

Установка сантехніки з іншим напрямом зливу або на іншу основу не обійдеться без нового розведення труб - тобто. доведеться робити нові канали, якось закріплювати в них труби і потім прикрашати. При ремонті старих мереж ще змінюють стояки, оновлюють запірно-регулюючу арматуру та ін. Може знадобитися роздільне підключення нових точок (через колектор). Важливий момент: перехідники для підключення бувають різними, для імпортної та ексклюзивної сантехніки часто потрібні оригінальні аксесуари, є своя специфіка монтажу. Недарма у супровідних документах на дорогі вироби серед умов гарантії вказується професійна установка - тобто. треба буде ще знайти атестований цим же виробником сантехніки сервісний центр та найняти там монтажників.

Черговість виконання робіт теж істотна: якщо встановити сантехніку до оздоблення приміщення, то у процесі вона заважатиме. І є ризик заляпати нові прилади фарбою, розчином, будівельними сумішами. Тому раковини та рушникосушки, крани та унітази ставлять після обробки приміщення, хоча приміряти все це до стиків можна і заздалегідь.

Рассказать о статье