Утилізатори тепла димових газів і стоків

Август 26, 2020
Кровельные работы

Метод зниження температури відхідних газів на основі комбінованого водоповітряного утилізатора впроваджуються на підприємствах цілого ряду галузей промисловості - від машинобудування та нафтохімії до металургії і хлібопекарського виробництва. При цьому досягається істотне зростання економічності печей і установок. Використання скидного тепла димових газів для вироблення додаткового тепла і економії палива забезпечують істотне зростання економічності і збільшення ефективності виробництва.

Пропонуємо вам утилизатор тепла дымовых газов купити на сайті компанії саме зараз.

Область застосування утилізаторів тепла.

Підприємства, що використовують в технологічному циклі промислові технологічні печі.

Суть заходу.

Застосування утилізаторів тепла дозволяє додатково забезпечити підігрів води для гарячого водопостачання або опалення за рахунок утилізації теплоти відхідних димових газів, тепло яких раніше не використовувалося і викидалося в атмосферу. Досягається істотна економія енергоносіїв.

Ефективність впровадження.

Чим нижче температура димових газів, тим вище рівень енергоефективності. Тепло газів, яке раніше викидалося в атмосферу, тепер може корисно використовуватися для підігріву води (або компонентів виробництва). Вартісні показники системи утилізації тепла димових газів такі, що термін окупності витрат на проектування, виготовлення, монтаж і пуско-наладку не перевищує 6 місяців, в залежності від безлічі параметрів, включаючи розмір установки, температуру димових газів і т.д. Змогу знизити витрати природного газу на підприємстві. Утилізоване тепло з димових газів нагріває воду до встановленої температури.

Опис використання тепла димових газів.

Тепло димових газів передається циркулюючої воді або повітрю безпосередньо через внутрішні поверхні теплообміну.

Утилізація тепла димових газів полягає в тому, що при зниженні температури газів, фізичне тепло газів передається теплоносію виключаючи догляд корисного тепла через димар, а використовуючи його для технологічних або побутових цілей підприємства.

Гаряча вода при заданому значенні до необхідної температури, подається в мережу або використовується для гарячого водопостачання або опалення. Підігрітий повітря використовується в технологіях, який може бути необхідний, якщо технологічний процес вимагає високої температури полум'я.

Застосування рекуператора забезпечують переклад діючої печі в піч,

що відповідає технічному рівню сучасних підприємств.

Переваги розробки:

- утилізація низько потенційного тепла димових газів для підігріву, яке раніше безповоротно викидалося в атмосферу;

- збільшення ступеня використання тепла на підприємстві;

- економія теплової енергії на підприємстві;

- збільшення коефіцієнта використання палива печі.

Рассказать о статье