З чого побудувати будинок?

Октябрь 12, 2019
Наплавляемая рулонная кровля

Втомилися від життя в мегаполісі і думаєте, який будинок краще побудувати для постійного проживання в Підмосков'ї? Ви правильно зайшли на наш сайт. У нас широкий асортимент пропозицій і великий досвід в реалізації домашніх планів багатьох клієнтів.

Сайт проїзд юа рекомендує укрзалізниця купити квиток ціна вигідна.

З якого матеріалу побудувати будинок

будинок з блоків ПоротермДля початку вам необхідно вирішити, з чого будете будувати: цегли, блоків, дерева, моноліту і т. Д. І тут важливо від чого відштовхуємося, який будинок побудувати дешевше і швидше, який вийде тепліше, економічніше і затишніше, або шукаємо середній варіант.

Якщо вам необхідно «комбо» - всього і побільше і якомога дешевше, у нас є спеціальні пропозиції для вас. Ми працюємо за інноваційними технологіями, будуємо житлові будинки з пустотних блоків Поротерм, піно, керамо і газосилікатних блоків, з арболіту і каркасні з «СІП» панелей.

будинок з сип-панелейКожна з цих технологій має свої переваги і недоліки. Але їх об'єднують такі вигідні моменти: економічність, швидкі терміни зведення, широкі архітектурні можливості, міцність і надійність.

Стіни з усіх перерахованих матеріалів виходять теплими, не потребують додаткового утеплення і відносно легкими, дають мінімальне навантаження на фундамент. Вони «дихають», звукоізоляційні і пожежобезпечні.

Який будинок можна побудувати за 1 мільйон

Вартість будівельних матеріалів весь час зростає, тому дуже складно вказувати навіть приблизні розцінки. Якщо, наприклад, за мільйон рублів кілька років тому цілком можна було побудувати в Підмосков'ї добротний будинок на 100 м.кв., то сьогодні ситуація дещо інша.

Отже, розглянемо приблизні розцінки:

на цегляний будинок потрібно від 2,5 млн рублів;

на блочне будівля потрібно від 2 млн рублів;

на «канадський» котедж піде від 1,7 млн рублів.

Побудувати дешевший будинок, наприклад за 1 мільйон рублів можна тільки заощадивши на послугах будівельників близько 700 тисяч рублів. Який вибрати матеріал і технологію, вирішувати і будувати вам доведеться самостійно.

Останнім часом дуже популярні домокомплекти, з пронумерованими деталями і докладною схемою монтажу. У них входять будівельні матеріали, кріплення і інші комплектуючі. Якщо у вас є досвід і ви не боїтеся все зіпсувати, вперед!

В іншому випадку довірте будівництво будинку в надійні руки професіоналів.

Замовити будівництво будинку

Ви вже визначилися, який будинок побудувати ? Пора робити замовлення! Ми зведемо для вас котедж з обраних матеріалів і по будь-якої технології. Це буде стильне, енергозберігаюче будівля, з зручним плануванням і грамотними комунікаціями, гарною обробкою і стильним дизайном.

Рассказать о статье