Рідкі шпалери

Сентябрь 20, 2020

Ці пакети з розфасованої в них сухою сумішшю, порівняно недавно з'явилися на ринку будматеріалів. Викликало подив і назва «рідкі» шпалери. Але незабаром цей матеріал знайшов свого покупця і зараз мало знайдеться таких людей, які б не чули про нього. Так що ж це таке «рідкі» шпалери? Це суміш бавовняних або натуральних целюлозних волокон, якісних фарбувальних складів і клейового зв'язуючого. Додатково можуть додати слюду, сухі водорості або крихту кори дерева, для створення фактури покриття. Рецептура приготування цієї суміші вказана на упаковці і полягає в замішуванні суміші теплою водою в потрібній кількості. Для роботи вам будуть потрібні: пластикові шпатель і терка, або спеціальний пістолет-розпилювач.

На сайте mil-ru.ru вы можете ознакомиться с саноториями Крыма.

Якщо ваша квартира має нестандартне планування, де багато кутів або виступів, то наклейка шпалер на стіни буде складна, а ось рідкі шпалери позбавлять вас від проблем такого роду і дозволять без особливих зусиль «одягнути» стіни в ошатний одяг.

Безперечними перевагами рідких шпалер можна вважати їх високу вологопоглинання і паропроникність, що дозволяє їх використання в приміщеннях, де підвищена вологість. Наприклад, застосувавши таку обробку в ванній кімнаті, ви забудете про запітнілих дзеркалах і задусі.

Рідкі шпалери не вигорають і не вбирають запахи, вони морозостійкі і дозволяють легко проводити частковий ремонт покриття. Все, що для цього потрібно, очистити частину поверхні від деформованого шматка шпалер і нанести на це місце нові. З рідкими шпалерами на ваших стінах не буде ніяких стиків і швів. Поверхня, покрита такими шпалерами, має рельєфність, м'яка і приємна на дотик.

За допомогою такого покриття ви зможете надати своїй квартирі вишуканий, багатий вигляд, застосувавши суміш, в яку додані срібні або золоті нитки.

Завдяки мікропористої структурою, це покриття можна назвати «дихаючим», тобто воно має високу повітропроникність. Натуральні частки, які входять до складу суміші, мають нейтральний заряд і тим самим забезпечують покриттю антистатичні властивості, отже, пил не осідає на поверхню. Це покриття допоможе приглушити шум і підвищить теплоізоляцію приміщення.

Якщо покриття виконується в новобудові, то вам не загрожує його деформація (як це відбувається з паперовими шпалерами) в процесі усадки будинку.

Звичайно, тут перераховані не всі плюси цього покриття, а й перерахованих досить, щоб ви задумалися про заміну звичних шпалер на рідкі.

Рассказать о статье