АЛЮМІНІЄВЕ СКЛІННЯ ФАСАДІВ

Июнь 12, 2020
ПрофнастилМонтаж кровли из

Сьогодні скління алюмінієвим профілем віконних конструкцій і фасадів будівель можна зустріти, буквально, всюди. У фасадній будівництві широко використовується як панорамний , так і стрічкова форми скління, які беруть участь в естетичному облаштуванні зовнішнього вигляду будівель.

Заказать вот тут алюминиевые стеклянные фасады вы можете у специалистов, которые свою работу будут выполнять надежно.

Завдяки тому, що у фасадних алюмінієвих конструкцій є стійкість до корозії матеріалів, а також якісна термоізоляція і посилена запірна фурнітура, таке скління, по праву, визнається одним із самих практичних і затребуваних способів облаштування фасадів.

Надійний і високоміцний каркас, виконаний з легкого і гнучкого алюмінію, збирається з використанням горизонтальних ригелів і вертикальних стійок, які закріплюються в отворах. Далі, на вертикальні стійки монтують ригелі. Ця конструкція скління фасадів відома будівельникам як стійко-ригельна система.

На практиці також зустрічаються два типи стійко-ригеля системи: це структурна і напівструктурна системи. Їх відрізняє часткова або повна відсутність декоративних кришок. Тут зовнішні отвори між склопакетами надійно закриваються силіконовим герметиком. Він візуально створює ефект скляного моноліту в стіні будівлі.

ІНШІ ДОСТОЇНСТВА АЛЮМІНІЄВОГО СКЛІННЯ:

Висока стійкість до промерзання

Високий ступінь пожежної безпеки

Висока світлопроникність: площа скління фасаду перевищує 95%.

Висока якість збірки гарантує практично повну відсутність бракованих елементів

Міцність: алюмінієві конструкції в 2 рази міцніше ПВХ, в 7 разів міцніше дерев'яних.

Герметичність фасаду. Досягається за рахунок використання багатошарових склопакетів, установки ущільнювачів з EPDM гуми

Рассказать о статье