Сучасні компанії в більшості випадків використовують технології, які вперше з'явилися на території Німеччини. Вперше подібні рішення були розроблені ще більше 20 років тому. Клінкерні панелі завжди вважалися хорошим утеплювачем, вони підходили для реставрації будівель, громадських або просто зі старими фасадами.
Заказать пенопласт под кирпич для фаса вы можете в любое удобно для вас время.
Пінополістирол ПСБ с - 35 вважається основою для таких виробів. Ще цей матеріал з високою щільністю називають самозатухаючим. Товщина одного листка може досягати 50-80 міліметрів.
Основа і плитка з'єднуються один з одним за допомогою пресування. Поліуретановий клей теж бере участь в цьому процесі. Загальний час експлуатації матеріалу -до 30 років, але при правильному догляді він може служити набагато довше.
У панелей дві основні функції:
Утепляющая.
Декоративна.
Усередині приміщень з обробкою з таких панелей зберігається високий рівень температури. На протязі деякого часу показник залишається одним і тим же.
Види панелей по імітації та дизайну
Вироби мають як гладку, так і рельєфну поверхню. Останні здатні імітувати камінь, дерево або цегла. Завдяки розвитку технологій такі утеплювачі максимально схожі з оригіналом. Після закінчення оздоблювальних робіт будинок виглядає так, як ніби справді був побудований з каменю або дерева.
Під цеглу
Утеплення фасадів панелями під цеглу - популярне рішення. Воно універсально і підходить для більшість архітектурних стилів. Імітація досягається завдяки вінілу, більш практичному матеріалу, здатного довго зберігати свій первозданний зовнішній вигляд. Компанії-виробники пропонують свої варіанти імітації під цеглу, які різні не тільки фактурою, але і кольором. Поверхня плити може бути навіть шорсткою або неоднорідною, що ще більше буде нагадувати оригінал.
під камінь
Це матеріал, який робить зовнішній вигляд будинку більш «благородним». Так як обробка натуральним каменем - задоволення дороге, це асоціюється з достатком. Вінілові панелі, що імітують кам'яну кладку, дешевше, але навіть візуально деколи складно відрізнити їх від оригіналу. Та й доглядати за такими стінами простіше - досить протерти губкою, вимоченої в миючому засобі. Вироби, що імітують камінь, не втрачають своїх властивостей при наступних діапазонах температур: від -50 до +50 градусів Цельсія.
Справжнім каменем можна облицьовувати несповна розуму. А ось вінілова імітація може бути встановлена поверх бетонного, дерев'яного або цегляного споруди.
Під дерево
Натуральна деревина вважається шляхетним матеріалом, який робить будинок більш затишним і атмосферних. Втім, у неї є важливий мінус - низька стійкість до вологи. І це незважаючи на те, що дерево так люблять мікроорганізми, які норовлять зробити в ньому свої нори. У фіброцементних фасадних панелей з імітацією дерева таких недоліків немає.
Колір і структура матеріалу зберігається довгі роки. Зовнішній вигляд підбирається виходячи з побажань замовника: забарвлене або натуральне дерево. Крім того, фіброцемент в плані екологічності виграє у ПВХ, а імітація під дерево викликає «затишні» асоціації.