Сучасні покрівельні матеріали

Декабрь 13, 2019
Монтаж крыши дома 6х9

Дах і покрівельне покриття, як одні з основних конструктивних елементів будівлі, піддаються найзначнішим впливам з боку зовнішніх чинників.

На этом сайте вы сможете купити квитки на автобус за быстрое время и недорого.

З цієї причини матеріали повинні поєднувати в собі як високі естетичні і декоративні якості, так і відмінні експлуатаційні характеристики, такі як міцність, надійність і тривалий термін служби.

Будівельна індустрія не стоїть на місці і пропонує споживачеві новітні продукти в цій області. Новинки з'явилися в наступних категоріях матеріалів:

керамічні;

полімерні;

бітумні.

керамічні новинки

Нові покрівельні матеріали часто створюються як альтернатива до натуральних покриттів. Одним з таких продуктів став покрівельний керамограніт, зовні імітує текстуру, відтінки і форму елітного сланцю.

У його склад включені глина, шпат, найчистіший кварцовий пісок, слюда і мінеральні пігменти. Їх суміш піддається пресуванню і термообробці при t близько 1300 ° С. Завдяки такій технології, матеріал може мати будь-яке забарвлення, що особливо важливо при створенні покрівель з ексклюзивним дизайном.

Серед переваг покрівельного керамограніта:

розкішний зовнішній вигляд;

видатна міцність;

термін служби більше 50 років навіть в умови високої вологості;

низька поглинання вологи (0.05%);

несприйнятливість до будь-яких впливів.

Високотехнологічні полімерні покриття

Найновішим словом в еволюції покрівельних матеріалів стали ТПО, ПВХ і системні рішення мембрани. Вони надійно ізолюють дах від вологи, тому часто використовуються в якості гідроізоляційних матеріалів при створенні модних «зелених покрівель», покритих килимом з рослинності.

В основі мембран лежать полімерні композиції, що дозволяють витримувати великі навантаження. Ця якість дозволяє укладати матеріал в один шар, монтаж проводиться в будь-який час року. До того ж мембрани можна стелити під час експлуатації будівлі, полотна скріплюються між собою за допомогою зварювання гарячим повітрям або за допомогою склеювання. Другий варіант кращий для створення покрівель складних форм.

Нове серед рулонних матеріалів

Один з найбільш затребуваних сучасних покрівельних матеріалів на базі бітумно-полімерної просочення з оптимальним співвідношенням вартості і якості - 3D черепиця. Покриття розроблено для створення оригінальних декоративних ефектів, завдяки кольоровому малюнку з кам'яної крихти. Може ефектно імітувати різні види натуральної черепиці та сланцю.

До її достоїнств відносять:

естетичність і незвичність сприйняття;

стійкість до дії вологи, гнили, сонячних променів;

можливість застосування в будь-яких кліматичних зонах;

пластичність, що перешкоджає утворенню тріщин.

Рассказать о статье

Расскажите о нас