​Як знайти будівельну фірму?

Февраль 2, 2020
Жесткая кровля, монтаж

Найдорожчий варіант виконання ремонту - укладення договору з будівельною фірмою. У цьому випадку все буде по закону, відповідальність сторін буде прописана в договорі. Будуть складені кошториси, які затверджуються замовником і виконавцем. Всі претензії, що виникають з обох сторін, будуть розглядатися в судовому порядку. Виконавець несе відповідальність за виконання робіт, але і вам, якщо буде простий бригади з вашої вини, доведеться заплатити неустойку. З мінусів такого варіанту - ціни на роботи можуть бути більше середніх по ринку. Виконавець може виконати ремонт зі своїх матеріалів, вартість яких теж може бути завищена. З плюсів варто відзначити те, що якість робіт відомих будівельних фірм зазвичай нарікань не викликає. Знову ж таки, вам не треба буде ні про що піклуватися крім виплати сум, обумовлених у контракті. Дізнатися ціни на будівельні роботи компанії RS Bud Ви можете прямо зараз.

На завершення дамо вам кілька універсальних порад, які допоможуть у виборі будівельної бригади. В першу чергу прислухайтеся до рекомендацій своїх родичів або знайомих, які недавно робили ремонт. Хороші бригади передають з рук в руки, часом вистоюючи в імпровізованій черзі. Краще почекати пару місяців, коли будівельники з бездоганною репутацією закінчать черговий об'єкт, ніж ризикувати і замовляти робочих по оголошеннях. Не соромтеся запитувати у майстрів про попередні ремонти. Буде ще краще, якщо ви поговорите з іншими замовниками і самі подивіться на результати їх праці.

Вивчайте відгуки на сайтах, вступите в переписку з людьми, які їх залишили і обов'язково задавайте уточнюючі питання.

Вам доведеться освоїти хоча б теоретичні знання про плановане ремонті, щоб розуміти, які роботи і для чого виконують будівельники. В іншому випадку вам доведеться оплачувати непотрібні або необов'язкові дії робітників. Ну і порядок цін на будматеріали ви теж повинні знати.

stroiteli

Перед початком ремонту обговоріть з майстрами всі нюанси за цінами і робіт. Наприклад, ви наймаєте бригаду залити фундамент під будинок. Домовляєтеся про ціну, робочі приступають до викопування траншеї. Коли починається надземний етап робіт і потрібно зведення опалубки, раптом з'ясовується, що її збірка оплачується окремо. Або після закінчення робіт ви просите виконавців прибрати за собою будівельне сміття, а вони хочуть виторгувати у вас за це додаткову зарплату. Всі ці нюанси потрібно обов'язково з'ясувати перед початком робіт і передачею грошей. Також необхідно жорстко обговорювати терміни виконання ремонту, кількість вихідних днів за період робіт на об'єкті. І відразу дайте зрозуміти робочим, які у вас будуть працювати, що ви будете перевіряти і контролювати кількість будматеріалів, завезених на об'єкт, і якість виконуваних робіт. В іншому випадку замість п'яти мішків імпортної шпаклівки будівельники використовують 4 вітчизняної. В цьому випадку може постраждати і ваш бюджет, і якість виконуваних робіт. Бували випадки, коли замовник просив обробити кроквяну систему антисептиком, але, як економії придбав безбарвний розчин. Робочі, замість того, щоб сумлінно виконати свої обов'язки, перелили засіб в інші каністри, а господареві відзвітували про виконання робіт. Обман розкрився випадково. Щоб такого не відбувалося, у замовника є 2 варіанти: або ретельно стежити за діями виконавців, або витратити трохи більше грошей і купити засіб, підфарбований барвниками, щоб було видно результат праці.

У будь-якому випадку, якщо ви не в силах виконати ремонт самостійно, все одно доведеться наймати фахівців. Підійдіть до цієї справи відповідально, раціонально і розумно, ретельно все прорахуйте, організуйте контроль і результат не змусить себе довго чекати.

Рассказать о статье

Расскажите о нас