Про пригон машин з Америки

Декабрь 1, 2020

Ринок машин в Україні не відрізняється різноманітністю. Зарубіжні компанії постачають лише популярні моделі в одній-двох комплектаціях, а ціни на такий асортимент набагато вище, ніж в інших країнах. Постає питання: як придбати машину, не витративши на це ціле стан? Рішенням буде покупка і пригон з США. Детальна інформація тут: https://www.057.ua

Незважаючи на віддаленість США, купувати авто в цій країні вигідніше, ніж в Європі. Американці продають машини через 3-4 роки служби, завдяки чому з'являються на аукціонах товари в хорошому стані. З урахуванням транспортних витрат економія становить 20-25%. Але не треба переживати — така ціна пов'язана не з якістю, а з особливостями ринку.

Америка відрізняється розвиненим авторинком. На аукціонах можна знайти будь-які, навіть рідкісні моделі. При необхідності до них легко підібрати комплектуючі. Автомобілі завжди мають чесний пробіг — суворе законодавство у цій сфері не дозволяє накручувати значення. Машини підлягають суворій перевірці, а всі аварії і пошкодження фіксуються, що впливає на ціну. Покупець може без проблем переглянути історію автомобіля, оцінити обсяг ремонтних робіт. Сам процес пригону складається з наступних кроків:

1.підбір автомобіля. Краще шукати на популярних аукціонах, обов'язковим етапом має бути вивчення історії.

2.купівля. На цьому етапі важливо простежити за правильністю оформлення всіх документів.

3.доставка. Необхідно спланувати маршрут, знайти перевізника.

4.розмитнення. Потрібно розрахувати розмір усіх мит і внести суму на рахунок митниці. Після цього оформляються документи.

5.постановка на облік. Це необхідно зробити відразу після розмитнення в Державтоінспекції. Після цього машиною можна користуватися.

Компанії по пригону авто з США в Харків

Законодавство дозволяє громадянам купувати, доставляти і розмитнювати машини самостійно. Проте на практиці це буває складно. Часто виникають проблеми з документами, пошуком перевізників, тому варто звернутися до професіоналів.

1місце— AutoTrading

Експедиторська компанія, послуги якої входить підбір до 10 варіантів машин (враховуються всі побажання клієнта), участь в торгах, доставка і розмитнення. У разі необхідності компанія допомагає з ремонтом.AutoTradingгарантує доставку в строк не більше 8 тижнів, а також фіксовану ціну за послуги у розмірі $750. Працює з найбільшими торговими майданчиками і має ліцензію для участі у всіх американських аукціонах. Постійним клієнтам, а також тим, хто замовляє від 3 машин за один раз, надається знижка.

2 місце — Just Motors

Компанія спеціалізується як на роздрібних, так і на оптових поставках. Допомагає заощадити до 40%, надає комплексні послуги від пошуку до розмитнення. Модельний ряд складається з десятків брендів: Just Motors дозволяє придбати будь-популярне авто в США і Кореї. Ще одна послуга — авто в наявності. Компанія самостійно викуповує популярні моделі і привозить їх у країну. Якщо якась з них вам сподобається, ви може купити її не витрачаючи час на доставку.

3 місце — ShoCars

Компанія допоможе з доставкою машин будь-якого цінового сегменту: від бюджетних кросоверів до елітних спорткарів. Своєю перевагою вона називає зрозумілу систему ціноутворення і надання комплексних послуг. ShoCars співпрацює з великою кількістю аукціонів і вивозить авто з декількох портів Америки. Співробітники компанії зорієнтують вас по ринку і допоможуть підібрати модель.

4 місце — АвтоПМР

Компанія з представництвами в Харкові та Одесі. Гарантує економію до 30% і задовільний стан товарів. У штаті компанії працюють досвідчені фахівці, які допомагають скласти швидкий маршрут. За 15 років роботи АвтоПМР повністю вивчила американський ринок, завдяки чому допоможе знайти машину під ваші потреби. Додаткова послуга – продаж старих автомобілів. А якщо куплена американська машина вийде з ладу, співробітники з радістю підберуть необхідні запчастини.

5 місце — MCars Delivery

Компанія пропонує автомобілі з США, відновлені у власній СТО. Вона займається викупом, доставкою, розмитненням і ремонтом. Може допомогти в покупці популярних моделей. MCars Delivery пропонує адекватні ціни і не більше 3 місяців доставки. Якщо клієнт не задоволений результатом, повертається страхової завдаток.

Рассказать о статье

Расскажите о нас