​Українські криптовалютні біржі: чи існують нині надійні українські криптовалютні біржі?

Август 28, 2022
Материалы для ремонта мягкой

Нині у світі є сотні криптовалютних бірж. Розвинені країни розуміють, що цифрові валюти також мають існувати, тому вони не перешкоджають діяльності таких платформ. Україна не є винятком.

У цій статті ми розповімо вам, що таке криптовалютні біржі, які їх особливості та чи існують надійні українські криптовалютні біржі.

Що таке криптобіржа?

Криптобіржа Вайт біт – це платформа для фінансових операцій із використанням криптовалют. На таких платформах користувачі можуть купувати та продавати валюти, оплачувати різницю, обмінювати, переводити, зберігати та накопичувати цифрові активи.

Криптовалюти на біржі можна придбати у різний спосіб, включаючи фіатні. До речі, деякі українські криптовалютні біржі дозволяють користувачам купувати цифрові активи у гривнях за допомогою будь-якої банківської картки.

Щоб вибрати та скористатися послугами криптовалютної біржі, рекомендується прочитати відгуки про неї на незалежних сайтах.

Кошти слід розміщувати лише на криптовалютних біржах із перевіреною надійністю.

Які переваги використання обслуговування обміну криптовалют для новачків?

Новачки вибирають криптовалютні біржі як першу платформу для знайомства з криптовалютами. Це пов'язано з тим, що вони можуть знайти відповіді на багато питань, знайти пояснення та поради на платформі та за необхідності написати в службу підтримки. Деякі криптовалютні біржі, наприклад, українські, також проводять AMA-сесії, на яких можна поставити відповідні питання.

Криптобіржі зазвичай пропонують прості та зрозумілі способи заробити гроші на додаток до торгівлі криптовалютами. До них відносяться, наприклад, реферальні схеми та відсоткові вклади.

Примітка: Професіоналам не рекомендується розпочинати торгівлю цифровими валютами без хорошого розуміння.

Чи існують українські криптовалютні біржі?

Так, звичайно, є кілька українських криптовалютних бірж, але найкращою в Україні вважається біржа WhiteBIT. Він відомий у нашій країні, а й у багатьох інших країнах.

Це централізована криптовалютна біржа, яка постійно зростає та розвивається з 2018 року і зараз налічує понад 3 мільйони користувачів.

Українська криптовалютна біржа WhiteBIT входить до різних світових рейтингів криптовалютних бірж, у тому числі до рейтингу найбезпечніших і найнадійніших криптовалютних бірж у світі.

Рассказать о статье

Расскажите о нас