Система опалення приватного будинку

Декабрь 7, 2020
Удлиненные концевые фрезы

Надійна система опалення в наших умовах - це, напевно, головна умова комфортного життя. І якщо з опаленням в багатоквартирних будинках все зрозуміло, то пристрій такої системи в приватному будинку процес серйозний, в якому потрібно враховувати багато нюансів.

Купить стеклохолст вы можете тут на сайте по выгодной цене.

В цілому, розробку і монтаж опалення можна розділити на кілька основних етапів.

Вибір і установка газового котла.

Газовий котел - серце системи опалення. Вони можуть бути настінними і підлоговими, відрізнятися потужністю, кількістю контурів і іншим. В принципі, марка, модель і характеристики котла вказуються в проекті газифікації і потрібно лише придбати необхідний. Та й установка такого котла справа нескладна і цілком під силу будь-якому господареві будинку з умілими руками. Єдині труднощі можуть виникнути при виведенні системи димовідведення та вентиляції. Для проведення таких робіт необхідно якісне обладнання, особливо, якщо доводиться пробивати бетонні або цегляні стіни. При відсутності належного інструменту установка димоходів перетворюється на справжню муку.

Розробка схема системи опалення.

Це один з найважливіших кроків. Існують безліч схем опалення, підводки до радіаторів, що відрізняються один від одного. Зустрічаються в інтернеті варіанти розведення так кардинально відрізняються один від одного, що не присвяченому людині розібратися буває дуже складно. Тим більше, що і відгуки про них діаметрально протилежні. Якщо для невеликих одноповерхових будинків, при наявності деякого досвіду і порад фахівців, ще можна самостійно продумати підводку труб, розташування радіаторів і т.п., то в двоповерхових будинках розрахунок схеми досить складний. Справа в тому. що потрібно враховувати ухили, напрямки струму води, установку додаткових насосів і точок підживлення. Невелике недогляд може залишити без опалення цілі кімнати. Якщо ви не впевнені у власних силах, то обов'язково потрібно звернутися в спеціалізовану компанію, це збереже і гроші, і нерви. Теплотехніка - наука серйозна і розібратися самостійно в таких речах досить складно. Дуже важливо визначити необхідні діаметри труб, секційні радіаторів, напрямки струму гарячої води і повернення охолодженої. Наша компанія має багатий досвід в розробці схем опалення будь-якої складності. В таких схемах враховуються всі параметри будинку: поверховість, наявність вікон і дверей, обсяг приміщень, потужність котлів. Звичайно, всі тонкощі знати людині, яка вперше будує будинок і проводить комунікації, не обов'язково. Але для нас вони не є таємницею і, замовивши розробку схеми у нас, ви отримаєте якісну послугу з урахуванням всіх ваших умов. напрямку струму гарячої води і повернення охолодженої. Наша компанія має багатий досвід в розробці схем опалення будь-якої складності. В таких схемах враховуються всі параметри будинку: поверховість, наявність вікон і дверей, обсяг приміщень, потужність котлів. Звичайно, всі тонкощі знати людині, яка вперше будує будинок і проводить комунікації, не обов'язково. Але для нас вони не є таємницею і, замовивши розробку схеми у нас, ви отримаєте якісну послугу з урахуванням всіх ваших умов. напрямку струму гарячої води і повернення охолодженої. Наша компанія має багатий досвід в розробці схем опалення будь-якої складності. В таких схемах враховуються всі параметри будинку: поверховість, наявність вікон і дверей, обсяг приміщень, потужність котлів. Звичайно, всі тонкощі знати людині, яка вперше будує будинок і проводить комунікації, не обов'язково. Але для нас вони не є таємницею і, замовивши розробку схеми у нас, ви отримаєте якісну послугу з урахуванням всіх ваших умов.

Вибір матеріалів.

Дуже добре, якщо власник будинку уявляє собі відмінності марок труб, переваги і недоліки радіаторів, виконаних з різних матеріалів, може розрахувати необхідну кількість сгонов, куточків, трійників, кранів і т.д. Але ніхто, крім фахівців з монтажу опалення, не працює з такими речами постійно. Тому реально не знає всі тонкощі експлуатації елементів, виготовлених різними виробниками за своїми технологіями. Тільки фахівці можуть підказати, що варто купувати, а що - ні, де можна заощадити, а де цього робити не варто. Найчастіше модні, розрекламовані товари нічим не перевершують дешевші, не менше якісні, аналоги. Крім того, компанія, що займається монтажем систем опалення, має напрацьованих постачальників, які оптовим покупцям роблять суттєві знижки, що дозволяє серйозно заощадити.

Монтаж опалення.

В останні роки широке поширення одержали труби, а також стикуються і розвідні елементи з ПВХ. Цей матеріал легкий, зручний в роботі і, на перший погляд, не вимагає спеціальних знань. Однак, така думка є хибною. Крім того, що для роботи з ПВХ необхідно спеціальне обладнання для пайки та різання, необхідні навички роботи з цим матеріалом. Чи не займаючись постійно роботою з монтажем труб ПВХ, досить складно якісно і швидко зварювати елементи опалення між собою. Як недогріти, так і перегріті труби, стикувальні елементи не гарантують надалі нормального функціонування системи. Найчастіше стики згодом починають сочитися або внутрішній діаметр труби забивається розплавом, що значно погіршує теплові характеристики всієї системи. І усуваються такі огріхи тільки зливом води, вирізанням і заміною неякісних деталей. Це, природно, знову означає витрату сил і часу. Навіть якщо ви справляєтеся з пайкою, то часу на це піде набагато більше, ніж у бригади, яка займається цим щодня.

Підбиваючи підсумки.

Якщо ви людина вміє працювати руками, у вас є досить багато часу на самостійний пристрій опалення, що володіє знаннями щодо вибору якісних матеріалів, обладнання, що розуміє принцип роботи таких систем і має необхідний інструмент - зробити самостійно опалення цілком можливо. Якщо ви не впевнені в своїх силах, немає часу і сил, то краще довірити проектування і монтаж опалення нам. Це значно заощадить ваші кошти і дозволить швидко отримати бажаний якісний результат.

Рассказать о статье

Расскажите о нас