Утеплення балкона або лоджії

Сентябрь 17, 2020
кровли ремонт

Балкон в наш час, давно перестав бути місцем скупчення мотлоху. Багато хто прагне використовувати кожен квадратний метр, для розширення свого житлового простору. Зробити затишний куточок, будь то зона відпочинку або робоча зона, а може просто розширити кімнату за допомогою балкона. У кожного з нас є своє уявлення про новий просторі і використанні його. Але яка б кінцева мета використання балкона не була, почати, перш за все, варто з самого елементарного - утеплення даного куточка.

Качественные ню фото зрелых женщин с красивыми телами.

В першу чергу, для того щоб балкон служив вам, як повноцінне житлове приміщення, необхідно почати з скління. Звичайно ж пластикові вікна. Практично, є і величезний вибір дизайнерських рішень. Які саме ставити, вирішувати вам: стандартні однокамерні або ж гідні якісні склопакети. Знову-таки, все залежить від кінцевої мети використання даного приміщення. Якщо плануєте зробити гідну робочу зону або продовження основної кімнати, не скупіться. Краще один раз поставити якісні склопакети, які гарантують утримання тепла, ніж потім весь час мучаться і придумувати додаткові кошти обігріву. Але, как не странно, цього все одно не достатньо. Для кращого утеплення балкона, необхідно звернути увагу на стіни, підлогу і навіть стеля. Ось для цього варто відповідально підійти до вибору матеріалу. Багато посперечаються про те як правильно потрібно утеплювати балкон - з зовні або зсередини. Звичайно ж зовні, вважається оптимальним рішенням, тому що дане утеплення позбавить вас від таких проблем як конденсат і накопичення вологи зсередини. Але, погодьтеся, не в кожного є така можливість. Набагато простіше і легше вважається утеплення зсередини. До того ж це набагато простіше зробити самому, без допомоги професіоналів.

Давайте розглянемо другий варіант утеплення.

Основні правила даного утеплення, як вже зазначалося вище, це вибір якісного матеріалу. Основними утеплювачами використовують минвату або ж пінопласт. Найкраще, звичайно ж мінеральна вата. Ціна даного матеріалу набагато вище пінопласту, але і довговічність вам забезпечена. Для того щоб назавжди позбавити себе від даної проблеми як конденсат, необхідно простежити за тим, щоб повністю ізолювати холодну і теплу поверхню один від одного. Для цього необхідно використовувати ту ж мінувату, але з фольгированним шаром або ж утеплювачі з поліетиленовим шаром.

Переконавшись в тому що утеплення балкона виконано ідеально, без всяких щілину, можна приступати до внутрішнього оздоблення. В наш час, існує величезні кількість пропонованих матеріалів. Це може бути вагонка, панелі МДФ або навіть керамічна плитка. Все на ваш розсуд. Для статі так само підійде все, що вкладалося і в основному приміщенні: лінолеум, плитка або ж ламінат. Але перш за все при укладанні підлоги, варто задуматися про самому обігріві приміщення. У багатьох випадках використовується система «тепла підлога». Це оптимальне рішення для даного приміщення. Завдяки «терморегулятора», ви самостійно зможете регулювати і підтримувати потрібну температуру, що, погодьтеся, дуже зручно.

Основне утеплення балкона або лоджії на цьому завершено. Далі тільки політ ваших фантазій і можливостей, для створення інтер'єру для вашого затишного куточка.

Рассказать о статье