Как пользоваться дедиком

Декабрь 13, 2019
Жесткая кровля, монтаж

Займаючись просуванням свого продукту або онлайн-проекту, багато хто використовує для цих цілей виділений сервер.

Купить дедик по выгодной цене вы можете на сайте компании.

Процес Брута акаунтів, флуд, рекламні розсилки по базах користувачів - все це істотно знижує продуктивність персонального комп'ютера. У такому випадку логічно використовувати «Дедик», щоб проводити подібні процеси на сторонньому сервері.

При цьому ж, під час використання виділеного сервера немає потреби у включеному ПК, так як всі дії відбуваються поза вашої мережі.

Крім того, що доступ до виділених серверів продається в онлайн-магазинах, доступ до нього можна отримати безкоштовно.

Питання «як отримати безкоштовний Дедик?»цікавить багатьох користувачів інтернету, так як популярність виділених серверів продовжує рости швидкими темпами.

Подібні сервера істотно спрощують ведення процесів по накрутці, отримання даних, розсилці повідомлень і так далі.

У цій статті докладно розберемо способи отримання безкоштовних Дедик . Відразу відзначимо, що якщо всі перераховані способи для Вас виявляться марними, рекомендуємо придбати доступ до виділеного сервера в нашому магазині акаунтів.

Купити Дедик з власним сервером, дата-центром і цілодобовою подачею харчування. Дедик є фізичним хостингом, на відміну від віртуального, де все навантаження лягає на один єдиний сервер. Dedicated може стати в нагоді як для комерційного, так і для особистого використання. Хостинги забезпечують надійну роботу і безпеку зберігання даних і інформації, з захистом від DDoS атак.

Оренда Дедик може мати різні тарифи, ціна формується виходячи з необхідної пам'яті, процесора і додаткових функцій. Присутня можливість придбання обладнання в лізинг, в комлект входять: процесори, оперативна пам'ять, дискова система і стійки.

Все Дедиков відповідають параметрам:

Робота в режимі 24/7, без перебоїв і закриття на тех.работи;

Висока швидкість з'єднання та технічна підтримка в режимі онлайн;

Гарантія на повернення коштів, у разі непрацездатності Дедик.

Для чого потрібен Дедик?

Захист від DoS і DDoS на хостинг;

Зберігання важливих даних або інформації;

Для організації атак на інші хостинги.

Рассказать о статье