Сумнівна користь від суперечок або тверджень на кшталт того, ніби приставних унітаз краще підвісного або навпаки. Крім того, в асортименті сучасних виробників є ще й цікаві моделі "традиційних" підлогових унітазів, прямо на яких базуються змивні бачки. Однак оцінити деякі переваги підвісної варіанту можливо ще до його використання, на основі простих логічних міркувань:
На этом сайте вы сможете купить комплект инсталляция с унитазом гарантируем высокое качество и низкую цену.
так як підвісні унітази з'явилися в роздрібному продажі відносно недавно, то вони частіше підвісних асоціюються з більш сучасним стилем інтер'єру;
мити підлогу під унітазом простіше, ніж навколо нього, і всередині туалету немає зливного бачка (він в каналізаційній шахті), що знижує трудомісткість домашнього прибирання;
більшість підвісних моделей компактніше аналогів з бачком на унітазі, що економить простір в туалеті;
унітаз, підвішений на інсталяції Geberit, розрахований на навантаження в 400 кг;
доступ до обслуговування елементів вбудованого бачка передбачений через знімну клавішу змиву, що спрощує технічні роботи і дозволяє створити більш елегантну атмосферу в інтер'єрі.
Стадії процесу монтажу підвісного унітазу:
1) Підготувати приміщення для установки монтажної рами (інсталяції). Видалити все непотрібне, включаючи підлягає заміні плитку і стінку між каналізаційної шахтою і приміщенням санвузла, якщо мова йде не про новий санвузлі, а про ремонт.
2) Підготувати інсталяцію до з'єднання з підлогою і стіною.
Створити зі стандартних блоків потрібний варіант приєднання до каналізаційного відведення.
4) Надійно прикріпити інсталяцію до підлоги і капітальній стіні.
5) Приєднати вбудований бачок до водопроводу. Встановити люк для доступу до вентилів і лічильників. Обшити інсталяцію гіпсокартоном, відновивши таким чином стінку каналізаційної шахти.
6) Укласти плитку або якось інакше оформити інтер'єр приміщення до стану фінальної обробки.
7) Підвісити унітаз, перевірити його функціонування та радісно посміхнутися.