Який руберойд для гідроізоляції фундаменту краще використовувати

Октябрь 12, 2019
медная кровля

У цій статті ми розповімо про те який руберойд найкраще застосовувати для гідроізоляції фундаментів.

По-перше необхідно пояснити чому використання наплавлюваного рулонного матеріалу краще обмазувальної і напиляемой технології виробництва робіт. Справа в тому, що в умовах будмайданчика вкрай важко контролювати товщину нанесення рідких матеріалів. В одних місцях шар виявиться товщі, а в інших набагато менше.

ЗДЕСЬ ВЫ СМОЖЕТЕ Купить ЖД билеты PROIZD ПРОСТО И НЕДОРОГО.

Мастики наносяться тонкими шарами. Це необхідно для того, щоб розчинник входить до складу рідкої гідроізоляції зміг вільно випаруватися з матеріалу. В іншому випадку на шарі гідроізоляції можуть з'явитися дефекти.

Використання матеріалів, що наплавляються типу «євроруберойд» гарантує однакову товщину нанесення по всій поверхні фундаменту. При суцільній наклейці гідроізоляційного шару невеликий дефект локалізується в зоні появи і не робить серйозного впливу на надійність всієї гідроізоляції.

Матеріали які не можна використовувати для гідроізоляції фундаментів.

Категорично не рекомендується наплавляти матеріали на основі окисленого бітуму. Це пов'язано з тим, що ці матеріали втрачають свої характеристики при незначному хімічному впливі. Внаслідок чого, руберойд стає більш крихким і не витримує тиску грунтових вод. Так само заборонено проводити обклеювання фундаменту рулонами в якості основи яких застосовується склотканина і стеклохолст, так як вони хімічно стійки. А це суттєво впливає на термін служби гідроізоляційного шару. Перерахуємо конкретні марки: руберойд, гідроізол, Бікрост, Лінокром.

Марки руберойдів рекомендовані для використання при обклеювання фундаменту.

Для захисту фундаменту використовують рулони в якості основи яких застосовується поліестер. Він хімічно інертний і прослужить максимально довго. Маркується матеріал на поліестері буквою «Е». Наприклад ЕПП.

Термін служби такого еврорубероида досягає 60 років.

Хімічно стійкий.

Здатний витримати величезний тиск води 0,2 МПА- це тиск води на глибині 20 метрів.

Технологія виробництва робіт дозволяє виконувати гідроізоляцію як в 2 шари, так і в 1 шар.

Рассказать о статье

Расскажите о нас