Конструкція і монтаж сендвіч панелей

Июнь 22, 2020
Наплавляемая рулонная кровля

Сучасні технології швидкого будівництва, що дозволяють зводити цілі комплекси і споруди за рекордно короткі терміни, вимагають, відповідно, сучасних же матеріалів, призначених для подібних процесів. Сендвіч панелі є просто ідеальним новаторським винаходом і відмінним, як технологічним, так і економічним, рішенням для швидкомонтованих і збірних споруд. Не випадково підібрана назва - сендвіч - прямо відображає саму суть конструкції.

Компания BUDMASTER предоставляет профессиональные услуги в строительстве, гарантируется качество и надежность.

Сендвіч панель, як своєрідний «бутерброд», складається з теплоізолюючих шарів і певних матеріалів, що захищають від погодних факторів. Між двома шарами матеріалів, які можуть бути і магнезитової плитою, і ПВХ, і ДВП, і просто дюралюмінію, розташовується третій шар ізолюючого наповнювача.

Наповнювачами сендвіч панелей може служити як мінеральна вата, так і вдосконалені матеріали на основі поліуретану, а так само базальтові і азбестові наповнювачі, які є відмінним превентивним засобом будь-якого спалаху, що важливо!

Завдяки простоті будови самої конструкції, її монтаж порівняно швидкий і зручний, що, в свою чергу, відсунуло в бік застарілі технології ізолюючої обробки будівель і споруд і вивело напрямок швидкомонтованих конструкцій на нові рівні, в рази прискоривши сам процес побудови будь-якого об'єкта! Оскільки область застосування матеріалів дуже велика, сендвіч панелі є універсальними для будь-яких видів обробки. Підрозділяючись на покрівельні та стінові, тришарові панелі можуть бути як для зовнішнього облицювання, так і мати застосування для обробки внутрішніх перегородок споруд.

На сьогоднішній день будівництво швидкомонтованих споруд не може обійтися без цих багатофункціональних елементів, починаючи з промислових будівель і об'єктів сільськогосподарського призначення, закінчуючи торговими центрами і спортивними комплексами. Звичайно, таке різноманіття використання має на увазі широкий асортимент, тому вартість стінових сендвіч-панелей безпосередньо залежить від області застосування.

Кількість шарів сендвіч панелей і матеріал заповнення враховується, виходячи з температурних умов, що впливають на спорудження, площі і зовнішнього вигляду самої споруди. Сендвіч панелі несуть дуже важливу функцію - захисну і, отже, підходити до вибору потрібно ретельно, завбачливо і відповідально. Тому покупка сендвіч панелей повинна проводитися після того, як будуть прораховані погодно-температурні і технологічні чинники. Так само необхідно враховувати площу і призначення самої споруди.

Виходячи з усього вищесказаного, купуйте цей важливий матеріал на серйозних оптових складах, віддавайте перевагу зарекомендували себе виробничим брендам. Тільки в такому випадку ви забезпечите себе упевненістю в якості і, отже, довговічності вашої будівлі.

Рассказать о статье