Покрівельні матеріали для заміського будинку

Июнь 10, 2020
Рулонные кровли

Всього якихось 20 років тому заміське будівництво могло використовувати при облаштуванні даху лише два-три види покрівельних матеріалів: шифер (недорогий, але крихкий), черепицю (елітний матеріал, метушні з яким на порядок більше, ніж з будь-яким іншим), сталь- оцинкування. У ряді випадків в якості покрівельного матеріалу використовувалися рулони руберойду.

Поможет вам поисковик тор найти необходимую информацию, но при этом ваш адрес будет засекречен.

Вибір, словом, був не так вже й широкий - зате зараз розібратися в тому, який матеріал використовувати, куди складніше: з'явилася і так звана гнучка дах, і Ондулін, і металочерепиця. Але ми спробуємо: розглянемо більшість покрівельних матеріалів, оцінимо їх технічні характеристики, переваги і пошукаємо недоліки. Але перш ...

Від чого залежить вибір покрівельного матеріалу

Будівництво котеджу може припускати облаштування або теплою покрівлі, або холодної, вентильованої. Другий варіант використовується, найчастіше, при зведенні дачних будинків - для них простір холодного горища грає роль комори і не більше того. Тепла покрівля влаштовується в півтораповерхових будинках з мансардою - де мансарда є жилою.

Відповідно до завдань, які повинна виконувати покрівля, підбираються і матеріали для неї. Шифер або руберойд підійдуть в якості недорогого, що забезпечує цілком достатній захист від вітру і дощу, рішення для холодних горищ.

А ось тепла покрівля повинна облаштовуватися з використанням більш сучасних матеріалів. Це може бути гнучка черепиця, Ондулін, металочерепиця, а також сучасні варіанти черепиці з додаванням полімерних матеріалів.

Вибір покрівельного матеріалу залежить і від форми даху, точніше - від характеру скатів:

їх наявності / відсутності;

кількості;

форми;

кута нахилу.

Багато матеріалів - черепиця (включаючи гнучкі варіанти), Ондулін, шифер - не можуть бути використані на плоских дахах. На скатних не годяться рулонні бітумні матеріали, які кріпляться за допомогою наплавлення на основу.

Трохи менш важливим для вибору є передбачені проектом будівництва вікна в покрівлі, труби димоходів і витяжок, габарити крапельників і спосіб монтажу водостоків.

Таким чином, вибирати матеріали для облаштування покрівлі необхідно на основі проекту будинку: будівництво заміських будинків починається саме з розробки загальної концепції, куди входять і характеристики і зовнішній вигляд покрівлі.

Це не означає, що в ході будівництва матеріал можна буде поміняти - важливо лише, щоб властивості його (маса, способи монтажу і ремонту) були близькі до властивостей матеріалу, закладеного в проект.

Рассказать о статье