​Як вибрати керамічний електронагрівач?

Июнь 9, 2021
Наплавляемая рулонная кровля

Електричні обігрівачі ідеально підходять в якості додаткових опалювальних приладів будинку, на підприємстві, на складі, в майстерні або гаражі. У разі виходу з ладу також можуть замінити штатний опалення в квартирі. Однак слід пам'ятати, що додаткове електричне опалення може значно збільшити наші рахунки за електроенергію. На щастя, у продажу є багато енергоефективних обігрівачів. Один з них - керамічний електронагрівач, який можливо придбати за посиланням https://shop.termia.com.ua/, він швидко нагрівається і довго зберігає тепло.

Найважливішим елементом керамічних обігрівачів є керамічні вставки, які дуже швидко нагріваються до заданої температури. Більш того, вставки накопичують тепло, завдяки чому вони деякий час повертають тепло в кімнату після відключення від розетки. В обігрівачах цього типу використовується характерне вуглецеве волокно, яке не створює магнітного поля і не змінює своїх розмірів під впливом мінливих температур. Що стосується кожуха радіаторів, то він зазвичай емальований, тому прилади бувають самих різних кольорів і можуть бути легко адаптовані до дизайну інтер'єру. Варто зазначити, що радіатори з керамічним сердечником, доступні на maxelektro.pl, довговічні, їх легко містити в чистоті, і вони не вимагають догляду.

Як вибрати керамічний електронагрівач?

Які бувають керамічні обігрівачі?

Ми продаємо три варіанти керамічних обігрівачів:

Ті, хто стоїть (підлогові) керамічні обігрівачі - це класичні моделі, які стоять на ніжках.

Настінні керамічні обігрівачі - ще їх називають шторами. Як випливає з назви, такі моделі кріпляться до стіни, завдяки чому не займають цінного місця в невеликих приміщеннях. Більш сучасні настінні обігрівачі мають цифрові дисплеї і управляються за допомогою пульта дистанційного керування.

Керамічні настільні обігрівачі - це міні-обігрівачі (так звані фарелкі), рекомендовані для невеликих приміщень. Багато з них мають зручні ручки, які дозволяють зручно переміщати їх в інше місце.

Крім керамічних моделей у продажу є і інші види електронагрівачів. Це масляні обігрівачі, конвектори, тепловентилятори та інфрачервоні обігрівачі, відомі як радіатори.

Як вибрати керамічний електронагрівач під свої потреби?

Якщо ми хочемо, щоб кам'янка з керамічною вставкою служила нам добре, ми повинні купити модель, яка відповідає нашим потребам. Перш ніж вирушити за покупками, звернемо увагу на кілька важливих параметрів:

Потужність обігріву - це один з найважливіших параметрів у всій побутовій техніці. У разі радіатора більш висока потужність означає великі можливості нагрівання. У продажу є моделі потужністю від 100 Вт до навіть 3000 Вт. Однак пам'ятайте, що потужність радіатора повинна відповідати розміру приміщення. При дуже великій площі необхідно буде придбати два, а то і три радіатора.

Регулювання потужності - незалежно від того, який електронагрівач ми виберемо, ми повинні перевірити, чи є в ньому вбудований термостат, завдяки якому ми зможемо самостійно регулювати температуру. В основному, пристрої цього типу пропонують Як встановити температуру в такому обігрівачі? Зазвичай для цього використовується ручка або перемикач, а в більш просунутих моделях - електронний пульт управління. Варто зазначити, що деякими моделями можна управляти дистанційно за допомогою пульта дистанційного керування.

Призначення радіатора - важливо вибрати радіатор під тип приміщення, в якому він буде використовуватися. Якщо ми шукаємо радіатор для ванної або захаращеній студії, то настінний радіатор буде кращим рішенням. Він не займе багато місця в кімнаті, до того ж на ньому ми зможемо сушити рушники. Якщо ви хочете розмістити пристрій на терасі або балконі, вибирайте переносний міні-обігрівач. Однак якщо він буде розміщений в вітальні, давайте виберемо компактний радіатор з елегантним зовнішнім виглядом.

Застосовувані захисту - перед покупкою варто перевірити, чи є у керамічного електрообігрівача основні функції безпеки, наприклад, автоматичне відключення при перекиданні, захист від перегріву і термовиключатель.

Рассказать о статье